Edasi põhisisu juurde
Täida vorm

"*" indicates required fields

digiriigi virtuaalne assistent bürokratt

Raamhanke põhiinfo

Kokku hangitakse andmeteadusega seotud töid 5 miljoni euro eest. Töid hakatakse tellima niiöelda väikeste ampsudena ning pidevalt (tööde maht alates 10 000 eurost).

Raamlepingu kestus on 2022-2025 (3 aastat).

Oodatud on ettevõtted/organisatsioonid, kellel on välja pakkuda vähemalt üks andmearhitekt, keeletehnoloogia andmeteadlane või andmeanalüütik.

Hanke pakkumuse esitamine on ülilihtne – ei ühtegi proovitööd, esita ainult oma spetsialisti(de) töötunni hind ja CV.

Töid teostatakse nii digiriigi virtuaalse assistendi #Bürokrati kui ka teiste kratiprojektide raames. Loe lähemalt kratikavast.

privaatsust säilitavad tehnoloogiad

Having already built a highly successful foundation through our AI strategy and with Bürokratt we’re keen to raise and improve the AI service offering even more, so we can continue to provide our citizens and companies with the very best government services. This initiative allows to build the next stage of data-driven e-Estonia more efficiently together with you!

Ott Velsberg

Estonia’s Chief Data Officer

Ott Velsberg, Chief Data Officer

Tule aita viia digiriik järgmisele tasemele!

Esita pakkumus hiljemalt 06.09.2022

Alusta

Koostöö valdkonnad

1

Virtuaalne assistent #Bürokratt

#Bürokratt on inimese ehk kasutaja jaoks võimalus virtuaalse assistendi abil kõnekeelse suhtlusega avalikke otseseid ja infoteenuseid kasutada. #Bürokratt on riiklike infosüsteemide külge loodud avaliku sektori krattide ja ka erasektori pakutavate krattide koosvõimeline võrgustik, mis kasutaja vaates toimib ühtse kanalina avalike otseste ja infoteenuste saamiseks. Vaata #Bürokratti tutvustavat videot.

2

Masinõppel põhinevad kratijupid

Kratt on tehisintellekti süsteem ja põhineb tarkvaralisel algoritmil, mis on autonoomne, õppimisvõimeline ning täidab traditsiooniliselt inimese poolt tehtavaid toiminguid. Loe lähemalt olemasolevatest kratijuppidest.

3

Privaatsust säilitavad tehnoloogiad

PKTd (Privacy Enhancing Technologies, PET) on info- ja sidetehnoloogilised meetmed, tooted või teenused, mis kaitsevad privaatsust isikustatud andmete välistuse või minimeerimisega või tarbetu ja/või soovimatu töötlemise vältimisega, säilitades süsteemi võimed.

Soovid rohkem infot?

Hanget puudutavad küsimused esitada Riigihangete registris.  Tehniliste küsimuste korral: [email protected]

Korduma kippuvad küsimused

Hankel on oodatud osalema kõik piisava andmeteaduse alase kompetentsiga ettevõtted ja organisatsioonid. Hankel osaleja peab suutma välja pakkuda vähemalt ühe järgmistest rollidest: andmearhitekt, keeletehnoloogia andmeteadlane, andmeanalüütik.

Raamhanke kogumaksumus on 5 miljonit eurot ning kestus 36 kuud.

Hanke juurde saab registreeruda ning pakkumuse esitada kas läbi Eesti Riigihangete registri  või läbi Tenders Electronic Daily.

Pakkumuse esitamise tähtaeg on 06.09.2022.

Jah, hankel osaleja võib esitada pakkumuse koos teise ettevõtte või organisatsiooniga, kes vastab hankedokumentides toodud nõuetele.

Pakkumuse esitamisel tuleb esitada vaid iga pakutud rolli töötunni maksumus ning lisada kõigi pakutud meeskonnaliikmete CV-d.

Hankel osaleja peab välja pakkuma vähemalt ühe järgmistest rollidest: andmearhitekt, keeletehnoloogia andmeteadlane, andmeanalüütik.

 

*Andmearhitektilt eeldame vähemalt 3-aastast valdkondlikku töökogemust, laiapõhjalisi kogemusi andmestruktuuride ning -mudelite, AI ja masinõppe lahenduste loomisel ning kavandamisel.

 

*Keeletehnoloogia andmeteadlaselt eeldame kas valdkondlikku kõrgharidust või vähemalt 3-aastast töökogemust sarnases valdkonnas. Keeletehnoloogia andmeteadlane peab olema kursis olulisemate loomuliku keeletöötlise raamistike ning masinõppe algoritmidega.

 

*Andmeanalüütikult ootame samuti kas valdkondlikku kõrgharidust või vähemalt 3-aastast töökogemust sarnases valdkonnas. Andmeanalüütik valdab heal tasemel Pythoni ja SQL keeli ning omab kogemusi BI tööriistade kasutamisel, dashboard’ide loomisel ning andmete visualiseerimisel.

 

Lisaks võib pakkuda välja ka järgmiste rollide esindajaid: full-stack tarkvaraarendaja, UX/UI disainer, andmekaitse ekspert, projektijuht, andmesisestaja/märgendaja.

Lisaküsimused palume esitada kas läbi Eesti Riigihangete registri  või läbi Tenders Electronic Daily. Tehniliste küsimuste korral kirjutada: [email protected]